Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa

/
Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa

Przeprowadzki międzymiastowe kompleksowo

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że pomagamy naszym Klientom całkowicie  zorganizować oraz zabezpieczyć przeprowadzkę. Oferujemy swoją pomoc przy pakowaniu rzeczy, samodzielnie przenosimy wszystkie pakunki do specjalnie przystosowanych samochodów, którymi transportujemy je pod wskazany adres. Pomagamy również rozłożyć wszystkie rzeczy w nowej lokalizacji.

Często zdarza się nam transportować część rzeczy pozostałych po przeprowadzce do utylizacji albo specjalnego punktu odbioru elektroniki.

Nasze doświadczenie gwarantuje Państwu, że nawet najmniejszy drobiazg dojedzie na miejsce w sposób szybki, bezpieczny i bezproblemowy.

Wycena przeprowadzki międzymiastowej

Żeby przeprowadzić wycenę przeprowadzki międzymiastowej w sposób rzetelny musimy poznać jak najwięcej szczegółów dotyczących danej relokacji. Najważniejsze są dla nas przede wszystkim adresy punktów odbioru, jak i rozładunku. Pomocna w wycenie będzie również ilość towaru do przewiezienia, a także ich rozmiar i ciężar. Dzięki tak zebranemu wywiadowi będziemy w stanie ustalić niezbędną liczbę samochodów, które potrzebne będą przy przewozie oraz oszacować czas realizacji całej usługi oraz liczbę pracowników.

Cena za przeprowadzkę zostaje określona zwykle przez rozmowę telefoniczną albo przy niezobowiązujących i bezpłatnych oględzinach Państwa mieszkania/domu/firmy/lokalu. W ramach naszej współpracy, a w szczególności przy przeprowadzkach międzymiastowych oferujemy Państwu liczne rabaty i zniżki. A jeśli jesteś naszym stałym Klientem na pewno możesz liczyć na więcej.

Nasz cennik nie jest określony z góry, gdyż do każdego zleconego zadania podchodzimy indywidualnie.

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Chcąc realizować zlecenia przeprowadzek w sposób profesjonalny, zapewniamy zaangażowanie oraz wysoką jakość w realizowaniu zleceń dla Państwa. Kluczem do naszego sukcesu i zadowolenia klientów jest połączenie szybkości realizowanych zleceń, pełnego bezpieczeństwa, jakie zapewniamy transportowanym przedmiotom, a także atrakcyjnych cen. Dysponujemy ubezpieczeniem OCP, a klientom wystawiamy faktury VAT. Jesteśmy w stanie zająć się transportem również tych najcięższych i wielkogabarytowych przedmiotów – np. sejfów lub pianin. Zapraszamy do kontaktu i zaprezentowania nam swoich potrzeb. Postaramy się zrobić wszystko, aby spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić Wam bezproblemową przeprowadzkę niezależnie od odległości.

Po zabezpieczeniu i załadunku Państwa prywatnego lub firmowego dobytku, udajemy się z nim w określone miejsce, a następnie rozładowujemy go i zanosimy w miejsce, w którym ma się znaleźć. Możliwe jest również – na życzenie klienta – zamontowanie czy zainstalowanie konkretnych mebli lub sprzętów.