Przeprowadzki Bemowo

/
Przeprowadzki Bemowo

Przeprowadzki Warszawa Bemowo

Usługi Przeprowadzki

Nasza firma oferuje kompleksowe przeprowadzki na Bemowie, wychodząc naprzeciw potrzebom firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy transport stanowisk pracy oraz prywatnych rzeczy zarówno w obrębie samego Bemowa, jak również zapewniamy przeprowadzki do innych warszawskich dzielnic, a nawet innych miejscowości na terenie kraju. Naszym celem jest świadczenie usług w pełni indywidualnie i w oparciu o potrzeby klienta, dlatego jesteśmy w stanie podejmować się również tych skomplikowanych i najbardziej rozbudowanych zleceń.

Jak wyglądają przeprowadzki dla klientów z Bemowa?

Bardzo prosto – wystarczy skontaktować się z nami, najlepiej telefonicznie i przedstawić swoje potrzeby. Zazwyczaj już po pierwszej rozmowie z klientem, jesteśmy w stanie wycenić naszą usługę i szybko przejść do planowania oraz realizacji. Drugim etapem przeprowadzki jest przyjazd do klienta i odpowiednie zabezpieczenie przewożonych rzeczy, aby dotarły bezpiecznie we wskazane przez klienta miejsce. Nasi pracownicy zajmą się zapakowaniem transportowanych rzeczy, a także ich wyładunkiem – już w miejscu docelowym. To ostatni etap przeprowadzki – nasi specjaliści na życzenie mogą również zająć się montażem tych mebli, które trzeba było zdemontować na potrzeby transportu.

Jakie informacje dodatkowe przyspieszą wykonanie zlecenia?

Wszystkich Klientów prosimy również o dodatkowe, szczegółowe informacje związane z niecodziennymi przeszkodami oraz trudnościami, które mogłyby wystąpić podczas przeprowadzki. Należą do nich utrudniony dojazd do posesji, brak windy, wąskie klatki schodowe, sprzęt/meble o dużej wartości/gabarytach/wadze, brak miejsca parkingowe przed blokiem i inne.

Po zabezpieczeniu i załadunku Państwa prywatnego lub firmowego dobytku, udajemy się z nim w określone miejsce, a następnie rozładowujemy go i zanosimy w miejsce, w którym ma się znaleźć. Możliwe jest również – na życzenie klienta – zamontowanie czy zainstalowanie konkretnych mebli lub sprzętów.