Przechowywanie

/
Przechowywanie

Magazynowanie i Przechowywanie Mienia

Firma przeprowadzkowa Omega oferuje Państwu także możliwość magazynowania i przechowywania mienia.

Jeżeli widzisz, że w Twoim mieszkaniu albo biurze zaczyna już brakować miejsca na gromadzone przedmioty, zadzwoń do nas!

Nawet jeśli posiadasz duże, przestronne pomieszczenie i masz możliwość ustawienia w nim kolejnej szafy – zrezygnuj z tego pomysłu i skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci o wiele lepszą alternatywę.

Odbieramy

Bezpieczny transport od Klienta do magazynu.

Przechowujemy

Umieszczone w pojemnikach pod całodobowym nadzorem.

Zwracamy

W umówionym terminie.

Co Oferujemy?

Oferujemy magazyn ubezpieczony i dozorowany. Miejsce to można wykorzystań jako przechowalnia sprzętu sportowego, mebli, opon, rzeczy osobistych, wszelkiego rodzaju dokumentów, a także wyposażenia sklepów i punktów gastronomii.

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji.

Nasze magazyny są nowoczesne, ogrzewane i całodobowo monitorowane, z możliwością dostępu do mienia Klienta w każdym momencie.

Zapewniamy państwu :

Pojemniki Plastikowe

Na Państwa życzenie możemy udostępnić specjalne plastikowe pojemniki do przechowywania rzeczy prywatnych, jak i biurowych.

Są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu zwiększą bezpieczeństwo Państwa przedmiotów. Pojemniki są świetną alternatywą dla kartonów tekturowych, czy worków, z których zwykle się korzysta. Można do nich spakować ubrania, które nie są już noszone lub rzeczy sezonowe, sprzęt sportowy, dziecięce zabawki czy książki, segregatory albo przedmioty związane z Twoim hobby.

Jeśli nie wiesz ilu pojemników potrzebujesz, zadzwoń, a nasz specjalista oszacuje ich liczbę.