Magazyny

Magazynowanie mienia
magazyny na wynajem
mini-magazyny
door-to-door

Zadzwoń i spytaj o dostępność. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty, cennika oraz powierzchni magazynowej poniżej.

Dostępne lokalizacje magazynów

Piaseczno

Kontener morski o wymiarach 6m x 2,4m x 2,6m daje Ci ponad 14 m2 wolnej przestrzeni. To najpopularniejszy wybór klientów.

Dostępne powierzchni

Cennik

500 zł netto / mies. za mały 

Warszawa Ursynów

Kontener o wymiarach 12m x 2,4m x 2,6m daje Ci ponad 28m2 wolnej przestrzeni. Jest to największy kontener jaki posiadamy w ofercie.

Dostępne powierzchni

Cennik

500 zł netto / mies. za mały 

załadunek – transport – rozładunek

Nasza firma stara się podchodzić do każdego Klienta indywidualnie. Jesteśmy w pełni gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego też chcemy wzbogacić ofertę dodatkowymi usługami logistycznymi, by Klienci korzystający z magazynów Self Storage byli jak najbardziej usatysfakcjonowani.

Elastyczna umowa

To Ty decydujesz na jak długo chcesz wynająć kontener. Minimalny okres to tylko jeden miesiąc.

Dostęp 24h na dobę

Z chwilą podpisania umowy najmu uzyskujesz całodobowy dostęp do kontenera, bez żadnych ograniczeń.

Monitoring

Teren, na którym znajdują się magazyny jest monitorowany, ogrodzony, a także oświetlony. Bezpieczeństwo wszystkich Twoich rzeczy zapewnia doświadczona firma ochroniarska, z którą współpracujemy.

Transport i rozładunek

Dodatkowo możemy przewieźć Twoje rzeczy na miejsce i je rozładować.

Świetna lokalizacja

Nasze kontenery znajdują się w dogodnej lokalizacji – Piasecznie – dojedziesz do nas bez trudu z Warszawy i okolicy!

Materiały dodatkowe

Dodatkowo również możemy dostarczyć Ci pojemniki plastikowe idealne do przechowywania lub kartony, palety, taśmy pakowe czy folię stretch. Jeśli chcesz zapakujemy rzeczy za Ciebie.

Jaki kontener Ciebie interesuje?

Nasza oferta skierowana jest do osób, którzy potrzebują mniejszej bądź też większej powierzchni przechowalniczej w celach prywatnych albo zawodowych. Wynajmując nasz magazyn zyskujesz więcej.

Jeśli tylko zechcesz, możemy zorganizować Ci transport Twoich rzeczy z innego lub do innego magazynu. Zapewnimy Ci również rozładunek towary czy dostawy. Spakowanie i przygotowanie towaru do transportu także nie będzie dla nas problemem.

O naszej firmie

Nasza firma zajmuje się nie tylko przeprowadzkami, ale i magazynowaniem mienia. Wynajem kontenerów to dobra alternatywa dla tych, którzy nie mają już miejsca w mieszkaniu/domu/siedzibie firmy, a chcą zabezpieczyć cenne dla nich rzeczy, nie tracąc przy tym powierzchni we własnym otoczeniu.

To właśnie z myślą o takich osobach powstały nasze magazyny. Jest to tania i wygodna forma przechowywania, która ostatnio cieszy się coraz większą popularnością. Oferujemy spore przestrzenie za niewielką cenę.

Kontenery dają możliwość szybkiego i łatwego podjechania samochodem bezpośrednio pod przestrzeń magazynową, co znacznie ułatwia transport i rozładunek. Magazyny będą odpowiednie dla osób prywatnych, ale i małych/średnich przedsiębiorstw.

Dysponujemy kontenerami o powierzchni od 14 do 29 m2 zlokalizowanych w Piasecznie z dogodnym i łatwym dostępem. Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z naszych usług.