Przeprowadzki Konstancin Jeziorna

przeprowadzki konstancin jeziornaJeżeli poszukujecie Państwo specjalistów od przeprowadzek i chcecie rozpocząć współpracę z firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie i jest w pełni elastyczna, jeśli chodzi o potrzeby klientów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki dużej wiedzy, jaką zdobyliśmy na przestrzeni lat, a także odpowiedniej flocie pojazdów i wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, jesteśmy w stanie idealnie realizować zlecenia i zapewniać udaną przeprowadzkę w Konstancinie-Jeziornie, jak również innych dzielnicach Warszawy lub polskich miejscowościach.

Współpraca z naszą firmą – Konstancin-Jeziorna

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na przeprowadzkę, współpraca z nami podzielona zostanie na cztery etapy:

Etap pierwszy – skontaktowanie się z naszą firmą i przedstawienie nam swoich potrzeb. Informujecie nas Państwo jaka przeprowadzka zostanie zrealizowana, ile macie rzeczy do przetransportowania i w jakie miejsce. My wycenimy usługę i zadeklarujemy możliwość działania w określonym terminie.

Etap drugi – po ustaleniu terminu pojawiamy się w miejscu wskazanym przez klienta i realizujemy usługę zgodnie z początkowymi ustaleniami. Zajmujemy się więc demontażem mebli, zabezpieczeniem przedmiotów, a także ich ładowaniem do specjalnych samochodów, które zostały odpowiednio dostosowane do przeprowadzek i zapewniają pełne bezpieczeństwo transportowanym przedmiotom.

Etap trzeci – oczywiście jest to transport, który odbywa się nie tylko na terenie Konstancina-Jeziornie, ale również w obrębie innych warszawskich dzielnic. Jako doświadczeni specjaliści, posiadający stosowne uprawnienia, organizujemy również przeprowadzki na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej, w pełni indywidualnie podchodząc do potrzeb każdego z Państwa.

Etap czwarty – dowiezienie Państwa dobytku lub stanowisk pracy w określone miejsce. Na tym etapie jesteśmy w stanie również zadbać o wniesienie przedmiotów, ich wypakowanie, a także montaż (jeżeli wcześniej doszło do demontażu mebli).

Zapraszamy do kontaktu – zapewnimy Państwu profesjonalną przeprowadzkę!

Kontakt


U nas możliwa jest wycena bezplatna, która do niczego nie zobowiazuje.

Karol: 604-149-821

Mateusz: 504-716-123

Wczytywanie...

Szybki kontakt

Wprowadź swoje imię.
Podaj poprawny adres E-mail.
Zadaj pytanie..

Na terenie całej Warszawy

Karol:604-149-821
Mateusz: 504-716-123

przeprowadzkiomega@gmail.com

Masz pytania? zadzwoń lub napisz